درباره ما بیشتر بدانید!

شبکه مدیران سیستمی کشور با هدف ارائه ی راهکارهای جامع و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات تخصصی و آموزشی پژوهشی بر مبنای متدولوژی های نوین در صنعت IT ، در سال 1399 شمسی توسط شرکت تحقیقاتی و پژوهشی بنام سامان ارتباط که در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با مسئولیت محدود توسط جمعی از نخبگان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی برق و کامپیوتر تاسیس شد. شبکه مدیران سیستمی کشور با مشارکت نخبگان و فارغ التحصیلان ممتاز و با تجربه ی دانشگاه های سطح کشور که دوره های مختلف تخصصی را در صنعت IT با موفقیت سپری نموده اند و توانسته است خدمات ارزنده ای را برای سازمان ها، ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی ارائه نماید راه اندازی و سازمان دهی شده است تا گامی هر چند کوتاه در زمینه رشد علمی و پژوهشی کشور در حوزه صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری های نو بردارد.

 1. شبکه مدیران سیستمی کشور با هدف ارائه ی راهکارهای جامع و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات تخصصی و آموزشی پژوهشی بر مبنای متدولوژی های نوین در صنعت IT ، در سال 1399 شمسی توسط شرکت تحقیقاتی و پژوهشی بنام سامان ارتباط که در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با مسئولیت محدود توسط جمعی از نخبگان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی برق و کامپیوتر تاسیس شد. شبکه مدیران سیستمی کشور با مشارکت نخبگان و فارغ التحصیلان ممتاز و با تجربه ی دانشگاه های سطح کشور که دوره های مختلف تخصصی را در صنعت IT با موفقیت سپری نموده اند و توانسته است خدمات ارزنده ای را برای سازمان ها، ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی ارائه نماید راه اندازی و سازمان دهی شده است تا گامی هر چند کوتاه در زمینه رشد علمی و پژوهشی کشور در حوزه صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری های نو بردارد.
  یکی از بزرگترین اهداف این مجموعه، حرکت بر لبه ی تیغ فن آوری با ارتقاء سطح علمی و کیفی کاربران خود و آشنا نمودن آنها با روشهای نوین و به تبع آن، انجام خدمات مشاوره ای و ارائه ی سرویس های آموزشی و پژوهشی بهتر به مشتریان خود میباشد. این مجموعه تمام توان و تلاش خود را در چهار بخش فنی، آموزشی پژوهشی، پشتیبانی و مشاوره فروش مصروف میدارد تا بتواند همواره جایگاه و نقش ارزنده ی خود را در صنعت IT کشور حفظ نموده و ارتقاء بخشد.
  این مجموعه فعالیت خود را در چند گروه اصلی و تخصصی برنامه ریزی و اجرا نموده است :
  • ارائه خدمات آموزشی پژوهشی در حوزه مهندسی برق ، الکترونیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات
  • ارائه خدمات مشاوره و راه کارهای مدیریت دیتاسنتر و تجهیزات سرور و امنیت شبکه
  • ارائه خدمات مشاوره در زمینه فروش تجهیزات شبکه و زیرساخت مخابراتی و داده الکترونیکی
  • راهبری و پشتیبانی و تربیت متخصصین و مدیران شبکه و سیستم در سطح کشور
  • ارائه راه کارهای نرم افزاری و تولید سامانه های نرم افزاری سفارش مشتری و فروش کتب و فایل آموزشی
  • سازماندهی و آشنایی با آخرین دستاوردهای مدیران سیستم شبکه های کامپیوتری کشور

مراحل آغاز به کار و رشد

پیشنهاد راه اندازی شبکه ای جهت آشنایی و سازماندهی و بروز رسانی اطلاعات فنی متخصصین شبکه کشور 

تشکیل تیمی متشکل از متخصصین و فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته های مهندسی برق الکترونیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات و بررسی راهکارهای پیشنهادی 

تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه شبکه با استفاده از تخصص علاقمندان و مدیران شبکه های خصوصی و دولتی در راستای اعتلای سطح علمی کشور

راه اندازی پرتال و شبکه مدیران سیستم جهت بروزرسانی اطلاعات و دانش فنی مهندسین شبکه کشور 

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی مدیران سیستم کشور